Згідно із Законом України «Про звернення громадян» громадяни можуть звернутися до Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради, її виконавчого комітету або сільського голови таким чином:

  • надіслати звернення до Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради поштою за адресою: -----, --------------------------------------- Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада;
  • надати звернення у відділ по роботі із зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради особисто або через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, за адресою: -----, ----------------------------------------------------------.

Також у робочі дні з понеділка по п'ятницю з 08:30 до 12:30 та з 13:00 до 17:00 за тел.: --------- можна отримати інформацію консультативного характеру про права громадян на звернення.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції»

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» внесено зміни щодо вимог до звернення:

1.Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

2.У звернення має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинного бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби звязку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

3. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними розясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

4. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.